OHLÁŠKY NA NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN

23.10.2017 - 29.10.2017

Studénka

Pondělí 18:00 - mše sv. za Václava Pavlíka a zemřelou rodinu.
Úterý 18:00 - mše sv. za Jaromíra Hermana a živou a zemřelou rodinu.
Středa
Čtvrtek 18:00 - mše sv. za zemřelé Drahomíru a Josefa Vincencovy a duše v očistci.
Sobota   - mše sv. nebude
Neděle 07:30

mše sv. za  Františka Hofmanna, živou a zemřelou rodinu.

• Ve Za úklid kostela děkuji Janě Frimlové a Růženě Pilchové Mackovíkové. Příští týden mají službu Ludmila Klosová, Pavlína Podhorná a Marie Čeganová.

• Vyšlo nové číslo časopisu Kostelík.

• Příští neděli při mši svaté bude zasvěcení farnosti Neposkvrněnému srdci Panny Marie. Bylo by vhodné, abychom byli při této příležitosti všichni v milosti posvěcující, to znamená bez těžkého hříchu.

Butovice

Středa 18:00 - mše sv. na poděkování za dar života a Boží požehnání.
Čtvrtek
Pátek 18:00 - mše sv. za zemřelého Ladislava Půsta, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
Sobota
Neděle 09:00 - mše sv. za Marii Dostálovou, rodiče z obou stran a bratra Josefa s manželkou.
  • Ve Zemřela Michaela Konečná, pohřeb bude v úterý v 15 hodin.

• Ve středu a v pátek od 17:30 bude příležitost ke svátosti smíření před slavnosti Všech svatých a Památce zemřelých. Prosím, neodkládejte svatou zpověď.

Studénka a Butovice

Římskokatolická farnost Studénka