OHLÁŠKY NA NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN

13.08.2017 - 19.08.2017

Studénka

Celková oprava poškozených krovů by měla stát 205 000 Kč. Kdo by měl zájem a možnost finančně přispět větší částkou než 1000 Kč, může si dar po vystavení potvrzení odečíst z daně. Pokud biskupství poskytne bezúročnou půjčku 150 000 Kč, oprava by proběhla v měsíci září.

Pondělí   - mše svatá nebude
Úterý 19:00

vigilie slavnosti Nanebevzetí Panny Marie, je to doporučený svátek, mše svatá v 19 hodin na jistý úmysl

Sobota 08:00 - za zemřelou Františku Dostalíkovou a živou a zemřelou rodinu
Neděle 07:30

mše sv. za Marii Dostálovou, manžela, syna, dceru, zetě a živou a zemřelou rodinu

• Za úklid kostela děkuji Dostálovým. Příští týden mají službu paní Šikulová, Londinová a Pustějovská.

• Pouť do Vranova, Sloupu a Křtin se neuskuteční, přihlásilo se málo lidí, takže se nenaplní celý autobus.

• V sakristii si můžete po mši koupit brožurky se záznamy exercicií P. Eliase Velly a exhortace papeže Františka o povolání ke svatosti.

• Cena je od 30 do 40 korun.V úterý po mši svaté bude zkouška chrámového sboru na staré faře.

Butovice

Úterý

Středa 18:00 - slavnost Nanebevzetí Panny Marie, je to doporučený svátek, mše svatá v 18 hodin za Boženu Valentovou, rodinu a duše v očistci
Pátek 18:00 -mše sv. na poděkování za dar zdraví a Boží ochranu
Sobota
Neděle 09:00 - mše sv. za Marii Dostálovou, rodiče z obou stran, bratra Josefa a jeho manželku
  • Ve V úterý v 19:30 svaté bude zkouška chrámového sboru na staré faře ve Studénce 1.

• Po mši si můžete vzadu v kostele koupit brožurky se záznamy exercicií P. Eliase Velly a exhortací papeže Františka o povolání ke svatosti. Cena je od 30 do 40 korun.

Studénka a Butovice

Římskokatolická farnost Studénka